HAKKIMIZDA

OTEL KONFORUNDA BAKIM MERKEZİ

40 yıldan bu yana hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız bu birikim ve tecrübelerine, 2018 yılı itibari ile Sağlık ve Bakım hizmetlerini de ekleyerek, sektörün lider firmalarından birisi olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Bu doğrultu da kurulan Melmira Bakım Hizmetleri, sakin ve rahat bir atmosfer sunan yetenekli bir bakım ve rehabilitasyon merkezidir. Bizler sizin için güvenilir bir çözüm ortağıyız. Kendiniz veya sevdikleriniz için istediğiniz hayatı anlıyoruz. Bu nedenle yaşamak istediğiniz bu hayatı rahat,  konforlu ve keyifli bir hale getirmek için bir bakım planı ve yaşam merkezi yaratıyoruz.

MİSYONUMUZ

Toplumda var olan "Yaşlı Bakım ve Huzur evi" anlayışını olumlu yönde değiştirmek, kaliteli yaşam hakkının korunması ile birlikte yaşlı ve bakıma muhtaç insanlara huzurlu bir aile ortamı sunmak.

VİZYONUMUZ
Kaliteli ve sosyal yaşamın devamlılığını sağlamak amacıyla, huzurlu bir aile ortamını yaratmak ve bu amaçla ilerleyerek standartların üzerinde hizmet veren bir anlayışla örnek ve aranılan bir kurum olmak.

Hizmet Alanları


 
KONUK EVİ
 
İNTERNET SALONU
 
KÜTÜPHANE, OKUMA SALONU
 
RESTORAN
 
OYUN SALONU
 
EL SANATLARI ATÖLYESİ
 
HOBİ BAHÇESİ
 
YÜRÜYÜŞ ALANLARI